KULLANIM KOŞULLARI

artintube.com e-mağazasına hoş geldiniz! Herhangi bir sorun, soru veya yorumunuz varsa bizimle info@artintube.com.tr adresine yazarak temasa geçebilirsiniz.
artintube.com Web Sitesine ait, aşağıda yer alan bütün koşullar ve bildirimler (müştereken “Sözleşme”) kabul etmesi koşuluyla Kullanıcı’ya sunulmaktadır. Kullanıcının herhangi bir şekilde bu Web Sitesine erişimde bulunması veya bu Web Sitesini kullanması durumunda, işbu Sözleşme ile bağlı olduğunu kabul etmektedir.

KULLANICI SÖZLEŞMEDE YER ALAN KOŞULLARIN TAMAMINI KABUL ETMİYORSA, BU WEB SİTESİNİ VE/VEYA ÜRÜNLERİNİ VE/VEYA HİZMETLERİNİ KULLANMAMA HAKKINA SAHİPTİR.

KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ
Artintube in herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Ayrıca, ARTinTUBE site içeriğindeki hatalardan sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir.

HİZMETİN ASKIYA ALINMASI
Artintube Kullanıcılara önceden haber vermeksizin ve onların onayına başvurmaksızın istediği her an sunduğu hizmeti askıya alabilir, değiştirebilir veya sona erdirebilir. Bunun neticesinde Kullanıcının yaşadığı zararların sorumluluğunu kabul etmemektedir.

TESLİMAT ŞARTLARI
Teslim süresi, ürünün mevcudiyetine, sipariş sırasında belirtilen adrese, Kullanıcı tarafından seçilen ödeme yöntemine ve söz konusu ödemenin onayına bağlı olacaktır. Zira sipariş edilen ürünün teslim süreci ödeme onayı yapıldıktan sonra başlar. Onay süresi ödeme yöntemine göre değişir.
Kullanıcı, satın aldığı ürünlerin doğru adrese ulaşması için siparişi sırasında girdiği adı, soyadı, teslimat adresi gibi kişisel bilgilerinin doğruluğundan sorumludur. Artintube, kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak zararlardan (teslimatın gecikmesi, hatalı olması, vs.) sorumlu tutulamaz. Bu zararlardan dolayı doğacak nakliye masrafları Kullanıcı’ya aittir. Bu masraflar ödenene kadar da Artintube ürünleri teslim etmeme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, sipariş ettiği ürünü teslim almak zorundadır. Aksi takdirde, söz konusu durumdan kaynaklanan tüm zarar ve masraflar Kullanıcı’ya ait olacaktır. Teslim edilen ürünlerde herhangi bir ayıp, eksik veya başkaca bir şikâyet sebebi bulunması halinde, malların teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde bu durum belgelenerek tarafımıza bildirilmelidir. Aksi takdirde, söz konusu ürünlere ilişkin Kullanıcı’nın tüm hakları ortadan kalkacaktır. Artintube in kontrolü dışında gerçekleşebilecek herhangi bir olaydan ötürü teslimatın gerçekleşmemesi veya gecikmesi halinde, Kullanıcı’nın herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

PARA BİRİMİ
Web Sitesi’nde belirtilen fiyatlar Türk Lirası bazında olup K.D.V. dâhildir.
Kullanıcı, Kişisel Hesabına bir kullanıcı adı ve kendisinin belirleyeceği bir şifre ile erişebilir. Kullanıcı adı veya şifrenin unutulması durumunda ilgili bağlantıya tıklanarak Artintube sisteminde kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturma içerikli bir e-posta gönderilmesi sağlanabilir.
Kişisel bilgilerin doğruluğundan Kullanıcı sorumludurArtintube ‘in bu bilgilerin doğru olmaması nedeniyle uğrayacağı tüm zararlardan Kullanıcı sorumludur. Kişisel bilgilerin doğru olmaması veya herhangi bir biçimde şüpheli olması durumunda Artintube kullanıcı hesabını kaldırma hakkını saklı tutar. Kullanıcı bu Web Sitesi’nden usulüne uygun hareket etmeyi kabul eder.